Nasze marki

Powstał w 2005 roku i do tej pory działał głównie za granicą. Dynamiczny rozwój spowodował, że postanowiliśmy wyjść z naszą ofertą na Polski rynek. Nasze 15-letnie doświadczenie przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów. Dbałość o detale zaowocowała pozyskaniem zaufanego grona konsumentów. Poświęcamy wiele środków i uwagi na wieloetapową kontrolę każdego z etapów pracy tak aby do Państwa rąk trafiały produkty najwyższej jakości. 

Nasz zespół tworzy grupa specjalistów w branży, którzy stawiają na nowoczesność i rozwój dlatego ciągle szkolimy się, maksymalizujemy wiedzę w zakresie regeneracji rozruszników i alternatorów.  

Wszystkie te czynniki spowodowały, że Carstarters należy do wąskiego grona firm w Europie zajmujących się rozrusznikami i alternatorami. Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie!

Firma powstała w 1990 roku, a miniony czas to pasmo kolejnych sukcesów na rodzimym i międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Zespół tworzy silna grupa specjalistów, profesjonalistów i zawodowców w swoich fachach, co bezpośrednio przekłada się na dynamiczną, satysfakcjonującą współpracę.

Dynamika rozwoju, dbałość o detale świadczonych usług zaowocowały faktem, że Polstarter należy do wąskiego grona największych firm w Europie zajmujących się uszlachetnianiem rozruszników i alternatorów. Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie!